سافت ری
نرم افزار حسابداری فروشگاهی آریاسان (حرفه ای)

نرم افزار حسابداری فروشگاهی آریاسان (حرفه ای)

گارانتی: 400 روز گارانتی شرکت تحلیلگران
فروشنده: tbarcode
روش ارسال: ارسال مرسوله
مبدإ ارسال: تهران
نمودار قیمت قیمت برای شما: 5,400,000 تومان

معرفی محصول:

نرم افزار فروشگاهی آریاسان (حرفه ای) ، بهترین نرم افزار حسابداری فروشگاهی و شرکتی می باشد که امکانات و قابلیت های متنوع در ورود و خروج کالا، اخذ گزارش های حرفه ای و احاطه کامل بر آنچه در مجموعه محقق می شود را به ساده ترین و کامل ترین روش ممکن در اختیار شما قرار می دهد. نرم افزار حسابداری فروشگاهی و شرکتی آریاسان یکی از محصولات پر افتخار شرکت تحلیلگران می باشد که سهم بزرگی از بازار اصناف مختلف در سراسر کشور را به خود اختصاص داده است. نرم افزار حسابداری فروشگاهی آریاسان با قابلیت های متعددی که در آن تعریف شده، بهترین نرم افزار حسابداری موجود از دسته نرم افزار فروشگاهی در صنوف مختلف می باشد. نرم افزار آریاسان به گونه ای طراحی شده که یک نرم افزار حسابداری آسان و قابل استفاده جهت عموم کاربران می باشد. با وجود تمامی این موارد کاربران می توانند با دانلود دمو نرم افزار آریاسان و مشاهده آن قبل از خرید به این نکته پی ببرند که تا چه اندازه تطابق و همپوشانی لازم بین نیازمندی های کاربران و امکانات نرم افزار آریاسان زیاد می باشد. قیمت نرم افزار آریاسان یکی دیگر از مزیت های رقابتی این محصول می باشد که با توجه به قابلیت های گسترده آن قابل تهیه و استفاده برای هر سقف بودجه ای می باشد. کاربران در سایت نرم افزار آریاسان و در بخش امکانات نرم افزار می توانند توضیحات کاملتری را از قابلیت های موجود مشاهده کنند.

این نسخه از نرم افزار علاوه بر دارا بودن تمام قابلیت های نرم افزار پیشرفته به کاربر قابلیت های حرفه ای را می دهد که با استفاده از یک داشبورد مدیریتی قوی (Android / IOS) از طریق گوشی موبایل خود و از تمام نقاط دنیا بتواند همه جزئیات لازم را از نرم افزار خود دریافت کند و هیچ چیز از دید مدیر مجموعه و در هیچ زمان و مکانی دور نمی ماند.

تمام کسانی که علاوه بر همه قابلیت های نرم افزار پیشرفته لازم می بیند که از تمام سندهای ثبت شده در سیستم خود رونوشت حسابداری بردارند و با شماره گذاری روی اسناد بتوانند که سیستم بایگانی خود را حرفه ای مدیریت کنند و همچنین در صورت نیاز به سیستم اقساطی و صدور دفترچه قسط و محاسبه اقساط با فرمول های مختلف و محاسبه تاخیر و جریمه و دیرکرد در سیستم حسابداری خود حتما می توانند که پاسخ های لازم را دریافت کنند و در مورد فاکتورهای فروش و خرید به صورت امانی و غیر قطعی و گزارشات مرتبط می توان که همه کارها را به نرم افزار حرفه ای آریاسان سپرد تا بتوان با این سطح از نرم افزار همه آنچه کاربر نیاز دارد به شکل حرفه ای اجابت گردد.


امکانات نرم افزار

داشبورد مدیریتی اندروید و IOS

اقساط

فاکتور امانی و گزارشات

گزارش اسناد حسابداری

عملیات انبار

تولید محصول

اشانتیون

پنل ارسال پیامک و متعلقات

تعریف چندین بارکد برای کالا

ماژول فروش هایپر مارکت

گزارش نقطه سفارش کالا

گروه سیستم حقوق و دستمزد

خصوصیات کالا

ترازنامه

چاپ چک و تنظیمات

گروه گزارشات سرمایه ها

باز کردن چند فاکتور همزمان

افزایش / کاهش سرمایه

چاپ بارکد کالا / شلف لیبل و تنظیمات

گروه گزارشات زمانی کالا

گروه گزارش دفاتر

گروه معامله کالا

گروه پیش فاکتور و سفارشات

گروه هزینه و درآمد

گروه گزارشات انبارداری

گزارش دفتر تفصیلی اشخاص

ثبت و مدیریت دسته چک

گزارش سود بخش ها

امکانات افزودنی

کارت خرید

تقسیم سود انباشته

بخش و انبار اختصاصی کاربر

گروه گزارشات تحلیل آماری

شیفت کاری

کالرآیدی

نرم افزار حسابداری فروشگاهی آریاسان (حرفه ای)
محصول: نرم افزار حسابداری فروشگاهی آریاسان (حرفه ای)
تاریخ به روزرسانی: 1401/11/4
ابعاد: 25 * 25 * 25 سانتیمتر
وزن: 200 گرم
گارانتی: 400 روز گارانتی شرکت تحلیلگران
قیمت: 5,400,000 تومان
فروشنده: tbarcode
تلفن فروشنده: 09233996520
گفتگوی خصوصی با فروشنده
 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره نرم افزار حسابداری فروشگاهی آریاسان (حرفه ای) نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات   (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: نرم افزار ، نرم افزارحسابداری ، نرم افزار فروشگاهی ، حسابداری فروشگاهها ، نرم افزار انبارداری ، نرم افزار مدیریت انبار ، نرم افزار حسابداری فروشگاهی
پشتیبانی: tbarcode
09233996520
پشتیبانی
پشتیبانی