سافت ری
کتاب زبان عمومی و تخصصی کنکور کارشناسی ارشد طراحی پارچه و لباس

کتاب زبان عمومی و تخصصی کنکور کارشناسی ارشد طراحی پارچه و لباس

1 از 5 (1 رای)
وضعیت:
روش دریافت: از طریق پست
مبدإ ارسال: تهران - ری
نمودار قیمت : نمودار قیمت

معرفی محصول:

کتاب زبان عمومی و تخصیصی کنکور کارشناسی ارشد طراحی پارچه و لباس

نقد و بررسی

کتاب زبان عمومی و تخصصی طراحی پارچه و لباس در دو بخش زبان تخصصی و عمومی و در 300 صفحه تدوین گشته است. مولفین همچنین سئوالات تستی عمومی و تخصصی در کتاب گنجانده اند و ریدینگ های تخصصی چند سال کنکور ارشد را ترجمه و در کتاب قرار داده اند تا داوطلبین بیشتر بتوانند تمرین کرده و خود را آماده آزمون کنند.

کتاب زبان عمومی و تخصصی نوشته مهدی رضایی و فائزه رسایی از انتشارات هنگام هنر، برای کنکور کارشناسی ارشد طراحی پارچه و لباس، کتابی است که از پایین ترین سطح زبان، یعنی سطح صفر، تا بالاترین سطح، سطح تافل، مطالب را به داوطلب می آموزد.

مبنای ما برای تدوین کتاب، داوطلبانی بوده اند که سطح زبانشون صفر است. برای این داوطلبین، ما آمده ایم و از سطح دوره راهنمایی و دبیرستان شروع به آموزش لغات کرده ایم. داوطلب بعد از آموختن واژگان سطح مقدماتی، می تواند به سراغ متون تخصصی رشته طراحی پارچه و لباس برود. طبیعتا داوطلبینی که سطح بالاتری دارند، شاید خیلی نیاز به مطالعه واژگان مقدماتی نداشته باشند و مستقیما به سراغ خواندن متون تخصصی بروند. در متون تخصصی ما یک متن را آورده و در زیر آن متن، به ترجمه آن پرداخته ایم و در پایان واژگان تخصصی سخت آن ریدینگ را جدا و دوباره ترجمه کرده ایم تا داوطلب بتواند در خلال متن، واژگان و متون را یاد بگیرد.

بعد از خواندن متون تخصصی، داوطلب کنکور اگر فرصت داشت و در صدد آن بود که نمره زبان خود را به بالای 50 برساند، باید به مطالعه واژگان سطح پیشرفته و نهایتاً گرامر بپردازد.

کتاب زبان عمومی و تخصصی کنکور کارشناسی ارشد طراحی پارچه و لباس
محصول: کتاب زبان عمومی و تخصصی کنکور کارشناسی ارشد طراحی پارچه و لباس
تاریخ به روزرسانی: 1401/1/9
وزن: 1200 گرم
فروشنده: SOFTREY
گفتگوی خصوصی با فروشنده
 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره کتاب زبان عمومی و تخصصی کنکور کارشناسی ارشد طراحی پارچه و لباس نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات   (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: پارچه ، طراحی ، کنکور ، ارشد ، جلد اول ، جلد دوم ، لباس ، تست ، سئوالات ، زبان ، عمومی ، تخصیصی ، لباس