سافت ری
کتاب تست تالیفی پارچه شناسی (شناخت الیاف، تکنیکهای بافت پارچه، رنگرزی با مواد

کتاب تست تالیفی پارچه شناسی (شناخت الیاف، تکنیکهای بافت پارچه، رنگرزی با مواد

1 از 5 (1 رای)
وضعیت:
روش دریافت: از طریق پست
مبدإ ارسال: تهران - ری
نمودار قیمت : نمودار قیمت

معرفی محصول:

نقد و بررسی

کتاب تست تالیفی پارچه شناسی (شناخت الیاف، تکنیکهای بافت پارچه، رنگرزی با مواد طبیعی و مصنوعی) ویژه کنکور طراحی پارچه و لباس

کتاب «پارچه ­شناسی» (شامل خلاصه مباحث و تست­های تألیفی)، از مجموعه منابع کنکور رشته طراحی پارچه و لباس در مقاطع مختلف است که توسط ویدا عابدی طامه، کارشناس ارشد طراحی پارچه و لباس از دانشگاه الزهرا، تألیف و تدوین شده است. مولف، این کتاب را بر اساس سرفصل های کنکور کارشناسی ارشد طراحی پارچه و لباس، در هشت فصل و در موضوعاتی از جمله علوم الیاف، شناخت الیاف، رنگرزی با مواد طبیعی و مصنوعی، چاپ و بافت پارچه و …، در قالب 2350 تست با پاسخ تشریحی تدوین کرده است. علاوه بر این مجموعه دوجلدی، عابدی طامه، در همین راستا، اقدام به تألیف و تدوین دو کتاب دیگر کرده است به نام­های « مجموعه تست­های تألیفی طبقه­ بندی شده تاریخ پارچه و لباس ایران و جهان » (در دو جلد مجزای ایران و جهان با حدود 4500 تست تألیفی با پاسخ تشریحی) و «تاریخ پوشاک جهان» (کتابی مصور و جامع در ارتباط با پوشش اقوام و کشورهای مختلف جهان از سه هزار سال ق.م. تا اوایل قرن 21 میلادی)

کتاب تست تالیفی پارچه شناسی (شناخت الیاف، تکنیکهای بافت پارچه، رنگرزی با مواد
محصول: کتاب تست تالیفی پارچه شناسی (شناخت الیاف، تکنیکهای بافت پارچه، رنگرزی با مواد
تاریخ به روزرسانی: 1401/1/9
وزن: 1200 گرم
فروشنده: SOFTREY
گفتگوی خصوصی با فروشنده
 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره کتاب تست تالیفی پارچه شناسی (شناخت الیاف، تکنیکهای بافت پارچه، رنگرزی با مواد نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات   (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: رنگرزی ، مواد ، طبی ، پارچه