سافت ری
کورل ویدئواستودیو2020

کورل ویدئواستودیو2020

1 از 5 (1 رای)
روش دریافت: از طریق پست
مبدإ ارسال: تهران - ری
نمودار قیمت قیمت برای شما: 24,000 تومان

معرفی محصول:

نرم افزار گرافیک کورل ویدئو استودیو 2020

نرم افزار Corel Video 2020 - کورل ویدئو استودیو 2020 :


1- ویژگی جدید Highlight Reel

اکنون در 2020 Corel Video، شما میتوانید ویدئوهای دلخواه خود را با سرعت بالا ایجا کرده و برجسته ترین مهارتهای خود را در این زمینه به معرض تماشا بگذارید. کافیست به سادگی عکسها و فیلمهای خو را وارد کنید،Highlight Reel بهترین قسمتهای هر کدام را پس از تجزیه و تحلیل، استخراج کرده و با دنبال کردن ضرب و ریتم موسیقی، ویدئوی زیبایی را برای شما ایجاد میکند.


نرم افزار Corel Video


2- ویژگی بهبود یافته Painting Creator

در نسخه جدید نرم افزار Corel Video ، می توانید با در دسترس داشتن انتخاب گسترده ای از برسهای Corel Painter® PaintShop® Pro لایه های متحرک منحصر به فرد خاص خود را ایجاد کرده و به کمک ویژگی بهبود یافته Painting Creator قدرت زیادی به هنرمند درونی خود ببخشید. این ابزار همچنین، حرکات برس شما را هنگام کار ضبط کرده، به شما این امکان را می دهد تا قطعه تکمیل شده خود را به عنوان یک گرافیک استاتیک، یا به عنوان یک نقاشی زنده به ویدئوی خود اضافه کنید.


3- رابطه کاربری بهبود یافته

در نسخه جدید نرم افزار Corel Video، کلیدهای میانبر جدیدی پیش روی شما است، همچنین پیشرفتها و بهبودهایی نیز در بخش کتابخانه صورت گرفته است که سبب قویتر شدن رابط کاربری شده است. در این نسخه از Corel Video شما می توانید برای سفارشی کردن افکتها، ایجاد اصلاحات رنگ یا افزودن حرکات به کلیپ خود مستقیماً از روی Timeline، سریعاً به صفحه ویرایشگر مجدد دسترسی پیدا کنید. همچنین می توانید با استفاده از حداکثر 10 فیلتر روی یک کلیپ، امکانات خلاقانه جدید را کشف کنید.


ویرایش راحت و ساده تر به کمک ابزار اصلی:

1- Crop, Trim, Rotate

اکنون به راحتی می توانید ویدئوهای خود را مستقیما روی تایم لاین، Crop ،Trim و یا Split کنید. همچنین چرخش و یا تغییر نسبت ابعاد نیز، تنها با چند کلیک برایتان میسر است.


2- اصلاحات فوری فیلم

می توانید برای از بین بردن اعوجاج فیشر، اصلاح تنظیمات نور و یا ایجاد جلوه های منحصر به فرد، از اصلاحات لنز استفاده کنید.


3- عناوین، قالبها و Transitionها

امکان انتخاب از بین قالبهای مختلف پروژه، پیش فرضهای عنوان، transitionih ها و فیلترها، و نیز اصلاح و ویرایش بی دغدغه ویدئوها، همگی از ویژگیهای بسیار خوب Corel Video 2020 می باشند.

کورل ویدئواستودیو2020
محصول: کورل ویدئواستودیو2020
تاریخ به روزرسانی: 1399/6/22
وزن: 400 گرم
قیمت: 24,000 تومان
فروشنده: SOFTREY
تلفن فروشنده: 09121406571
گفتگوی خصوصی با فروشنده
 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره کورل ویدئواستودیو2020 نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات   (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: کرل ، ویدئو ، گرافیک ، میکس ، مونتاژ
پشتیبانی: SOFTREY
09121406571
پشتیبانی
پشتیبانی