سافت ری
دبستانی ها سال پنجم ابتدایی جدید

دبستانی ها سال پنجم ابتدایی جدید

وضعیت:
روش ارسال: ارسال مرسوله
مبدإ ارسال: تهران - ری
نمودار قیمت : نمودار قیمت

معرفی محصول:

نرم افزار کمک درسی آموزش دروس ابتدایی لوح سما

نرم افزار کمک درسی پنجم ابتدایی – لوح سما – مجموعه نرم افزار آموزش دروس پنجم ابتدایی به همراه آموزشهای جانبی لوح سما موسسه


لوح سما جهت کمک به دانش آموزان پایه پنجم دبستان برای یادگیری بهتر و آشنایی با مفاهیم درسی مجموعه کاملی را بصورت انیمیشن تولید نموده است . این آموزشها با زبان ساده و در فضایی شاد و با استفاده از شیوه های نوین آموزشی در یادگیری و ایجاد انگیزه برای آموزش مفاهیم بسیار موثر خواهد بود .


این مجموعه شامل بخشهای زیر می باشد:

آموزش ریاضی پایه سوم ابتدایی

آموزش علوم پایه سوم ابتدایی

آموزش فارسی و قرآن پایه سوم دبستان

مطابق سرفصلهای درسی کتب درسی

نرم افزار آموزش کلیه دروس پنجم ابتدایی

تمرینات و آزمونهای تعاملی با مشارکت دانش آموز از کلیه دروس دیکته گوی هوشمند با قابلیت تکرار تا 5 مرتبه روان خوانی فارسی آموزش مبانی رایانه آموزش و تمرین تایپ فارسی آموزش نقاشی صدها بازی و سرگرمی مجموعه لوح سما برای آموزش ، تمرین دروس ریاضی ، علوم ، قرآن ، فارسی برای دانش آموزان پنجم ابتدایی در محیطی جذاب و شاد تهیه شده است


همچنین دارای دیکته هوشمند که از کلیه دروس کتاب با شیوه های اصولی و استانداردهای آموزشی دیکته می گوید و نیازی به والدین جهت این کار نیست .


آموزشهای جانبی زبان انگلیسی و آموزش کامپیوتر را نیز شامل است . در این مجموعه سعی شده بر اساس علاقه مندی دانش آموز به شیوه های جدید آموزشی تمام مباحث و دروس در محیط انیمیشن و جذاب به دانش آموز ارائه شود و سپس از مباحث مربوطه آزمونهای مختلف بصورت تعاملی گرفته شود .


در این مجموعه 2500 عدد آزمون با جوابهای آن وجود دارد که دانش آموز در هر بار آزمون با سوالهای مختلفی روبرو خواهد شد تاثیری که با استفاده از این مجموعه در رشد تحصیلی دانش آموز خواهید دید بسیار بالا بوده و قابل قیاس با ساعتها آموزش خصوصی خواهد بود .


این مجموعه در حال حاضر درحدود 3000 مدرسه در کل کشور در حال استفاده بوده و 500 هزار دانش آموز به ما اعتماد کرده و از این مجموعه استفاده نموده اند.


نرم افزار کمک درسی آموزش دروس پنجم ابتدایی به صورت عملی و در محیط انیمیشن و جذاب

(آموزش ریاضی پنجم ابتدایی – آموزش علوم پنجم ابتدایی – آموزش فارسی پنجم ابتدایی –آموزش قرآن)

دیکته گوی هوشمند با قابلیت تکرار تا 5 مرتبه

روان خوانی فارسی

آموزش مبانی رایانه

آموزش و تمرین تایپ فارسی

آموزش نقاشی

صدها بازی و سرگرمی

دبستانی ها سال پنجم ابتدایی جدید
محصول: دبستانی ها سال پنجم ابتدایی جدید
تاریخ به روزرسانی: 1402/8/10
وزن: 800 گرم
گفتگوی خصوصی با فروشنده
 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره دبستانی ها سال پنجم ابتدایی جدید نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات   (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: نرم افزار ، کمک درسی ، اول ابتدائی ، دوم ابتدائی ، سوم ابتدایی ، چهارم ابتدایی ، پنجم ابتدایی ، ششم ابتدایی ، کل دروس ، ریاضی ، زبان ، علوم ، فارسی ، اجتماعی ، قران ، تاریخ ، جغرافیا