سافت ری
Revit Collection 2021مجموعه نرم افزار رویت 2021

Revit Collection 2021مجموعه نرم افزار رویت 2021

1 از 5 (1 رای)
روش دریافت: از طریق پست
مبدإ ارسال: تهران - ری
نمودار قیمت قیمت برای شما: 39,000 تومان

معرفی محصول:

مجموعه رویت 2021


Revit 2021 - مجموعه رویت 2021:

مجموعه نرم افزارهای Revit

Revit 2021

Revit 2018

revit 2016

Revit 2013
نرم افزار مجموعه Revit 2021 ، شرکت اتودسک در زمینه مدلسازی ساختمان ها و همچنین برای مهندسین معماری و عمران نرم افزاری را ارائه کرده اسن با نام نرم افزار Revit 2021 (رویت 2021). این نرم افزار برای مدل سازی های 3 بعدی و رسم جزئیات ساختمانی کاربرد دارد. این نرم افزار در سه شاخه کاربرد دارد : 1- معماری Revit Architecture 2- عمران Revit Structure 3- تاسیسات Revit MEP .

در این نرم افزار مهندسین میتوانند همزمان نقشه های 2بعدی و یا 3 بعدی را ترسیم نمایند. از دیگر نکات خوب این نرم افزار میتوان به ارتباط نقشه های معماری با عمران و تاسیسات و اعمال تغییرات به طور همزمان را نام برد. این نرم افزار قابلیت ارتباط با نرم افزار اتودسک Autodesk 3Ds max را نیز دارا میباشد.ورژن های قبلی رویت تا حدی یکنواخت و خسته کننده شده بودند که در نسخه جدید این نرم افزار Revit 2021 ( رویت 2021 ) که جدیدا شرکت اتودسک آن را ارائه نموده است . قابلیت هایی اضافه و یا تغییر داشته است .

برخی قابلیت های نرم افزار مجموعه Revit 2021 ( رویت 2021 ) به شرح زیر میباشد :1- مسیر جدید برای Travel Tool :

در نرم افزار Revit 2019 :

محاسبه مسیر جابه جایی جهت دریافت کد بسیار آزار دهنده بود و هیچ راهکاری برای محاسبه خودکار طول خطوط زنجیره ای وجود ندارد. به دلیل ویژگی چند لاین، نرم افزار اتوکد در این کار مناسب تر بوده است. به وسیله Dynamo Player میتوان مجموع طول خطوط انتخاب شده را محاسبه نمود اما این روش یک روش نا متعارف و مناسبی نبود.


1- travel.png


در نرم افزار Revit 2021 :


2- travel.png


ویژگی جدید Path of Travel به گونه ای میباشد که شما نقطه ابتدایی و نقطه پایانب را انتخاب میکنید، خود نرم افزار Revit 2021 کوتاه ترین مسیر را انتخاب میکن د و از دیوارها اجتناب خواهد کرد و سعی در پیدا کردن درها دارد.


3- travel.png


در Path of Travel Lines میتوانید برچسب های مورد نظر خود را قرار دهید. ما در عکس زیر یک تگ سفارش جدید برای نمایش طول مسیر ایجاد نموده ایم.


4 - travel.png


به طور پیشفرض، Path Of Travel Lines از یک خط منحصر به فرد و سفارشی استفاده میکند. شما میتوانید از همان خطوط پیش فرض استفاده نمایید یا یکی دیگر از نمونه های خطوط را استفاده نمایید. همچنین شما میتوانید از سبک های مختلف جهت استفاده برای مسیرهای خود استفاده نمایید.


5 - travel.png


به طور پیشفرض، Travel Path از هر جسمی اجتناب کرده و آن را نادیده میگیرد ما در مثال زیر یک عنصر مبلمان اضافه کردیم . مسیر خود را انتخاب کرده و روی دکمه Update کلیک نمایید و شماهده میکنید که به شی جدید متصل میگردد.


6- Travel.png


شما میتوانید عناصر مدل را به عنوان موانع در نظر گرفته و مورد استفاده قرار دهید.تنها کافیست بر روی فلش کوچکی که در قسمت Analyze میباشد کلیک نمایید. سپس هر دسته ای را که میخواهید در مسیر شما محاسبه گردد را علامت بزنید .نرم افزار Revit 2021 به صورت خودکار تمامی عناصر پنهان و تخریب شده را نادیده میگیرد.


7- Travel.png


در پایین نمایش داده شده است که یک فاصله زمانی جهت محاسبه عناصر در طول مسیر مشخص میگردد. این به آن معنا میباشد که عناصر بالا و پایین تاثیری بر روی مسیر ندارند.


8- Travel.png


فیلترها همچنین میتوانند برای رنگ های مختلف مسیر مورد استفاده قرار گیرند. در تصویر زیر مشاهده میکنید که یک فبلد قرمز برای تمامی مسیری که 12 متر است تنظیم گردیده است.


9 - travel.png


در نهایت شما میتوانید مسیر خطوط خود را برنامه ریزی نمایید.در مثال زیر شرکت جی بی تیم یک برنامه برای طرح بالا ایجاد نموده است. کاربران از اینکه چقدر میتوانند اطلاعات در داخل آن استفاده نمایند کاملا متعجب خواهند شد. شما میتوانید یک سرعت جهت محاسبه زمان انجام جابجایی در طول مسیر و خروج از مسیر را مشخص نمایید. حتی شما مشاده میکنید که قسمتی در آن وجود دارد که برای ورود به اطاق و خروج از اطاق میباشد که هنوز معلوم نیست این ماژول در نرم افزار مجموعه Revit 2021 قابل استفاده باشد یا خیر.


10- travel.png


2- Import PDF To Revit :

اگر شما به پنجره Insert در منوی Ribbon بروید مشاهده میکنید که یک منوی وارد کردن فایل های PDF اضافه گردیده است.

PDFها تنهای به صورت یک شی 2 بعدی در صفحه نمایش فعلی شما وارد میشود.شما هربار که فایل PDF را انتخاب میکنید باید مشخص نمایید که شما در چه صفحه ای میخواهید وارد نمایید. همچنین شما میتوانید مقدار DPI را مشخص نمایید.


12- PDF.png


اگر فایل PDF دارای خطوط برداری باشد. شما میتوانید با استفاده ابزار Enable Snap برای ارتباط با خطوط استفاده نمایید و یا از ابزاری مانند Pick Lines استفاده نمایید.


13 - PDF.png


هنگامی که شما از Snaps استفاده میکنید و آن را فعال میکنید میتوانید ابزار انتخاب دیوار را برای استفاده از PDF به عنوان مرجع برای ایجاد دیوار جدید و یا سایر عناصر استفاده نمایید.


14 - pdf.png


شما میتوانید فایل PDF را از طریق Manage Image مدیریت نمایید. این ابزار را می توانید هم در منوی Insert و هم در Manage پیدا نمایید.3- ساخت دیوار آللوپتیک :

در نرم افزار Revit 2019 :

راهکاری ساده ای برای ایجاد دیوارها پس از شکل بیضوی وجود ندارد.تنها راه حل این بود که ابتدا یک جرم و سپس " Wall by Face" را ایجاد نماییم که یک فرآیند ناکارآمد بود.


در نرم افزار مجموعه Revit 2021 :

ویژگی دیوار بیضوی در حال حاضر به طور مستقیم در نرم افزار مجموعه Revit 2021 یکپارچه شده است.


16 - wall.png


4- Scope Boxes در لیست مشاهده :

در نرم افزار Revit 2019 :

برای تغییر Scope Boxes شما نیاز به ورود یک دیدگاه و تغییر نمونه ها را دارید. اگر دیدگاه های شما تعداد زیادی باشد میتواند این یک روند بسیارطولانی باشد.


17 - Scope Boxes.png


در نرم افزار Revit 2021 :

اکنون میتوانید پارامترهای “Scope Boxes” را در لیست فهرست ها اضافه نمایید. این بدین معنی است که شما بدون نیاز به وارد کردن نمایه به سرعت میتوانید وارد منوی Scope Boxes شوید که این کار برای پروژه های با تعداد دیدگاه های بالا بسیار مفید میباشد.سایر ویژگی های جدید نرم افزار Revit 2021 :


ورود داده های بیشتر و موثرتر برای داده های Sketchup

کپی کردن داده ها از پنجره نمایش به داخل برگه طراحی

بهبود منوی مدیریت تصاویر

بهبود منوی "OR" جهت نمایش فیلتر ها

بهبود رابط کاربری و ساده تر

ظاهری جدید برای متریال ها


Revit Collection 2021مجموعه نرم افزار رویت 2021
محصول: Revit Collection 2021مجموعه نرم افزار رویت 2021
تاریخ به روزرسانی: 1400/5/10
وزن: 400 گرم
قیمت: 39,000 تومان
فروشنده: SOFTREY
تلفن فروشنده: 09121406571
گفتگوی خصوصی با فروشنده
 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره Revit Collection 2021مجموعه نرم افزار رویت 2021 نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات   (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: تخصی ، مهندسی ، سه بعدی ، طراحی ، نقشه ، دوبعدی ، رویت
پشتیبانی: SOFTREY
09121406571
پشتیبانی
پشتیبانی