سافت ری
ایران اگهی- ...
درباره ما:

با عرض سلام و ادب خدمت شما بازديدکننده گرامي، اينجانب سیدشجاع جهرمی مدير سايت سافت ری (softrey.org) مي باشم.

تاریخچه سافت ری :

از جمله ويژگيهاي منحصر به فرد سايت سافت ری سادگي و رواني کار در آن مي باشد به طوري که هم کاربران عادي اينترنت و هم کاربران حرفه اي مي توانند از آن استفاده کنند.

کسب و کار از طريق اينترنت و آن هم در ايران در حال رواج مي باشد زيرا اکثر شرکتهاي توليدي و خدماتي در حال حرکت به سمت اينترنت و فروش محصولات خود از طريق آن هستند و تلاش مي کنند که از ميان ميليونها بازديد کننده ايراني اينترنت، مشتريهاي خود را بيابند و سود خود را افزايش دهند. به همين منظور سايت سافت ری تلاش مي کند از روشهايي استفاده کند که در کشور عزيزمان کارايي داشته باشد و با توجه به نگرش عموم مردم به اينترنت، مشتريهاي واقعي را به فروشندگان واقعي معرفي کند.
خدماتی مانند بازاریابی (همکاری در فروش) , ثبت محصولات جهت فروش , ثبت سایتها ایرانی , جذب بنر تبلیغاتی، ایستگاه آگهی، اخبار و مقالات و ... در سایت سافت ری نیاز روز وجود دارد.
سايت سافت ری نیازروز در ستاد ساماندهی ساماندهی پایگاه های کشور ثبت شده و دارای نماد دو ستاره کسب و کار اینترنتی از وزارت صنعت و معدن و تجارت می باشد.

مشخصات مدير سايت سافت ری :

نام و نام خانوادگي: سید شجاع جهرمی

زمان آغاز کار سایت: آبانماه 1392

ايميل مدير سايت: info[at]softrey.org[dot]ir

تلفن فروشگاه سايت: 02155956052
تلفن مدير سايت: 09121406571

درباره سافت ری:
خدمات رایانه سافت ری با بیش از 18 سال سابقه در امر ارائه خدمات - فروش کامپیوتر ، لپ تاپ ، ارتقاء سیستم ،فروش نرم افزار -سخت افزار - سایت کسب و کار اینترنتی همکاری در فروش محصولات (بازار یابی ) ارائه سامانه های پیام کوتاه - سامانه های نیازمندی ها -سایت ری املاک - و .....

با آرزوي موفقيت براي همه علاقمندان به کسب و کار اينترنتي. ضمنا فعالیتهای دیگر و کسب و کار اینترنتی سافت ری بشرح ذیل است .

https://marketfile.ir

www.softreypayam.ir

https://iranagahi.org

https://inoti.com/Company/389875

https://enama.ir/inv/1000758

6